Stylizacja ślubna

Moją rolą, jako Doradcy wizerunku ślubnego nie jest powiedzieć Ci, co należy założyć w Dniu Ślubu, ale sprawić abyś w Tym dniu czuła się wyjątkowa i pewna siebie. Pomyśl o mnie, jako o przewodniku. Chce dowiedzieć się, jaki rodzaj ślubu planujesz. Zrozumieć, jak chcesz wyglądać w tym ważnym dniu.

Czas to pieniądz. Nie wierzę w marnowanie czasu. Nasza podróż przez Świat ślubnej stylizacji będzie dostosowana specjalnie do Ciebie, a ja pokażę Ci dokładnie to, co powinnaś zobaczyć. Przedstawię Ci kilka różnych wariantów i sama zadecydujesz, w czym czujesz się najlepiej.

 

 

Analiza kolorystyczna jest podstawą dla wszystkich elementów ślubu. Kiedy określimy pełną kolorystykę w której będziesz wyglądać najlepiej, to wokół niej stworzymy całą stylizację. Począwszy od sukienki przez styl i kolor przewodni całej ceremonii po makijaż i fryzurę. Wszystkie elementy dopasujemy tak, aby tworzyły jedną całość.

Usługa to minimum dwa spotkania. Pierwszy dzień to Twój czas. Podczas analizy kolorystycznej odkryjemy jakie kolory pasują do Ciebie najlepiej, a w czasie rozmowy postaram się poznać Twoje potrzeby. Opowiesz mi jaki ślub jest tym wymarzonym i jak chciałabyś wyglądać. Drugie spotkanie to czas wyborów. Na podstawie wszystkich wytycznych, przygotowuje dla Ciebie kilka propozycji kolorystycznych oraz stylistycznych spośród których wybierzesz to co spodoba Ci się najbardziej.

Sama zdecyduj jaki zakres stylizacji wybierasz.

BASIC

100 zł

Ślubna analiza kolorystyczna

Dobór kolorystyki ślubu

Dobór dodatków

Dobór makijażu

STANDARD

250 zł

BASIC

+

Dobór fryzury

Dobór fasonu sukni ślubnej

MEDIUM

400 zł

STANDARD

+

 Pełna stylizacja ślubu


PREMIUM

600 zł

MEDIUM

+

Makijaż próbny

Makijaż ślubny