O mnie

Nazywam się Agnieszka Wojcieszak (Skrzyńska) i zapraszam wszystkich do mojego świata!

Upiększaniem kobiet zajmuję się od 2008 roku. Jestem magistrem inżynierem chemii oraz dyplomowaną Wizażystką (z tytułem Czeladnika), Kolorystką i Stylistką.

W moim kufrze znajdują się tylko i wyłącznie bezpieczne, sprawdzone i przetestowane wielokrotnie kosmetyki najlepszych marek kosmetycznych tj. Make Up For Ever, MAC, Kryolan, Pure Colors, Estee Lauder, Clinique, IsaDora, Chanel, Dior i wiele innych.

Ukończenie Technologii Chemicznej na Politechnice Krakowskiej dało mi bardzo dużą znajomość tematu działania wszelkiego rodzaju związków chemicznych na skórę człowieka, co pozwala mi na w pełni świadomy wybór kosmetyków, na których pracuję.

Specjalizuję się w profesjonalnym makijażu kamuflującym. Pracuję na specjalnie przystosowanych do tego podkładach mineralnych, dlatego zapraszam w szczególności panie w problemami skórnym tj. trądzik, trądzik różowaty, blizny czy silne przebarwienia.

Oprócz wykonywanie makijaży dla klientów indywidualnych, pracuję przy sesjach zdjęciowych, a także jako wykładowca współpracując z firmą coachingową PERSPECTA oraz z gdańskim oddziałem szkoły dla dorosłych PROGRES.

Pracuję głownie na terenie Trójmiasta i okolic, jednak dojeżdżam na zlecenia na terenie całej Polski.

…BO ŻYJĘ WIZAŻEM ,Z WIZAŻU I DLA WIZAŻU!

Arrow
Arrow
Slider