Analiza Kolorystyczna

Analiza Kolorystyczna jest rozpoczęciem ekscytującej podróży, podczas której, można odkryć, jak stworzyć swoją osobistą markę.

Masz niepowtarzalny odcień skóry i kolor oczu, co oznacza, że niektóre kolory sprawiają, że wyglądasz świetnie, a niektóre mają zupełnie odwrotny skutek.

Odkryta tajemnica noszenia prawidłowych kolorów sprawi, że będziesz wyglądać zdrowiej, młodziej i bardziej  świeżo. Wybierając ubrania w najlepszych dla Ciebie kolorach zaoszczędzasz czas i pieniądze i z Twojej szafy znikną „okazyjnie” kupione sukienki i bluzki, które nigdy nie założyłaś.

To inspirujące i owocne spotkanie jest właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz:
– odkryć swoją unikalną mieszankę kolorów harmonizujących z naturalnym kolorem skóry, włosów i oczu
– dowiedzieć się, jak korzystać z unikalnej i szerokiej gamy kolorów
– dowiedzieć się, jak dobierać i mieszać ze sobą kolory strojów i akcesoriów
– być w każdej sytuacji pewną siebie

Większość ludzi kojarzy ten rodzaj nauki o kolorach z 4-stopniowym podziałem na Wiosnę, Lato, Jesień i Zimę, który był bardzo popularny w latach 90-tych. Jednak był on niekompletny. Początkowo zakładano, że wszystkie odcienie skóry były albo ciepłe albo chłodne. Ale w wielu przypadkach, styliści stwierdzili, że kolor ciepły lub chłodny był niedookreślenia. W rzeczywistości, większość ludzi plasuje się pomiędzy nimi. Tak, więc w każdej kategorii, dodano po dwie dodatkowe podkategorie, które umożliwiają rozbudowę pór do 12 tonów, co daje bardziej precyzyjny i prawidłowy wynik analizy.

1896959_846316942126272_6255824567820907120_n

Skorzystaj z wysoko wykwalifikowanego i profesjonalnego doradztwa.

Dam Ci narzędzia, abyś mogła cały czas korzystać ze zdobytej na spotkaniu wiedzy. Na zakończenie sesji otrzymasz idealnie dobrane próbki Twoich kolorów, co oznacza, że będziesz wiedzieć, co dokładnie kupić, więc zawsze będziesz mieć ubrania, które będziesz nosić i w których będziesz wyglądać najlepiej.

Dodatkowo otrzymasz książeczkę, tzw. Look Booka, z pełnym opisem cech charakterystycznych dla Twojego typu urody. Jakie kolory powinnaś nosić a jakich unikać oraz znajdziesz tam przykłady stylizacji, które możesz wykorzystać do pracy, na co dzień lub na szczególna okazje.